Kaviarne

 • Banská Bystrica | Bakossova
  thumb bb2

  Je našou prvou kaviarenskou prevádzkou. Na Bakošku sme sa presťahovali zo Skuteckého ulice, kde dodnes máme záložnú pražiareň kávy.

  V tomto Kafehause môžete ochutnať najčerstvejšie kávy, nezriedka upražené v tej istý deň. Posedíte si v príjemnom prostredí historickej budovy meštianskeho domu, situovaného v tesnej blízkosti historického centra Banskej Bystrice.

  Okrem kávy Barzzuz tu môžete ochunať pravé belgické plantážne čokolády značiek Callebaut a Barry, čokoládový krém Monbana, či širokú paletu exkluzívnych čajov Teahose Exclusive.

  Pre priaznivcov kvalitných vín ponúkame slovenské vína značky Chowaniec Krajčírovič, ktoré majú skvelý pomer cena/výkon. Víno u nás môžete ochutnať, ale aj zakúpiť si ho v maloobchodných cenách.

  Mysleli sme aj na Vaše mlsné jazýčky, a preto ku káve ponúkame aj klasické, takmer domáce štrúdle a nepečené raw zákusky, ktoré sa stali mimoriadne obľúbené.

  Na osvieženie máme v ponuke ovocné džúsy, čerstvé „fresh" šťavy a samozrejme aj kompletný sortiment bystrického piva Urpín.

 • Bratislava | Kino Lumiere
  thumb lumiere1

  KAFEHAUS Lumiere sa nachádza v samotnom srdci Bratislavy, len neďaleko od pešej zóny. Susediac s kinom Lumière poskytuje nie len pre návštevníkov kina, ale aj okoloidúcich, príjemné prostredie pre vychutnanie si čerstvej šálky kávy.

  KAFEHAUS Lumière ponúka celý sortiment plantážnych káv a zmesí Barzzuz. Naši profesionálne školení baristi vám kávu pripravia podľa želania vo forme espressa, ristretta, lunga, cappuccina, latte, ale ochutnať ju môžete aj v exotickejšej forme s pravým španielskym likérom.

  Ku káve sa ideálne hodí chutný čerstvý zákusok, ktorých máme v našom KAFEHAUS Lumière hneď niekoľko a to od najlepších pekárok z Fertucha a NeboPieklo.

  Na zahnanie smädu si tu môžete objednať aj rôzne druhy nealkoholických a alkoholických nápojov.

  Počas letných mesiacov je našim zákazníkom k dispozícii letná terasa.

 • Bratislava | Fresh Market
  thumb ikea3

  KAFEHAUS Freshmarket je našim prvým bratislavským KAFEHAUSom, ktorý sme otvorili v septembri roku 2013 vo farmárskej tržnici Fresh Market. Veľmi rýchlo sa stal obľúbeným miestom, kde si mohli Bratislavčania vychutnávať čerstvú kávu Barzzuz. KAFEHAUS Freshmarket ponúka vyše 40 druhov plantážnych káv Barzzuz, ktoré si môžu naši zákazníci odniesť domov v 250g baleniach alebo si kávu nechajú pripraviť na mieste našimi profesionálnymi baristami. Na prevádzke KAFEHAUS Freshmarket nájdete v ponuke aj rôzne pomôcky na prípravu kávy, od domácich kávovarov, cez mlynčeky, "koťogá" až po čistiace prostriedky do kávovarov.

  V apríli 2016 sa naša prevádza KAFEHAUS Freshmarket presťahovala do priestrannejších priestorov novej budovy farmárskej tržnice Fresh Market.

 • Bratislava | Palackého

  Od 12. 2.2015 vás radi privítame v ďalšej novootvorenej prevádzke KAFEHAUS. Nachádza sa na ulici Palackého 6 v centre Bratislavy, v tesnej blízkozkosti Hviezdoslavovho námestia, na skok od nábrežia Dunaja, Reduty, či starej Budovy Národného divadla.

  Máme v ponuke celý sortiment kávy BARZZUZ. Môžete si u nás pri káve posedieť, alebo si ju zobrať so sebou. V prevádzke je tiež možné si zakúpiť balenú kávu.

  Tešíme sa na Vašu návštevu.

 • Žiar nad Hronom

  KafeHaus v Žiari nad Hronom sa nachádza na strategickom bode pri nemocnici. Ako vo všetkých KafeHasoch si tu môžete vychutnať niektorú zo širokého sortimentu káv Barzzuz, dokonca v rôznych stupňoch praženia. Kávu si samozrejme môžete aj zobrať domov zo sebou a náš personál Vám ju rád pomelie na správnu hrúbku, podľa vašej obľúbenej prípravy.

  Ak práve nemáte chuť na kávu, spríjemnite si chvíľu pravou čokoládou z rôznych krajín s rôznym obsahom kakaa. A ak máte smäd, dajte si pravú ovocnú šťavu Pio - Bio, prípadne skvlé pivo Urpín.

  Pre Vaše ratolesti máte k dispozícii detský kútik. A na leto pre vás chystáme letnú terasu. 

kavyBARZZUZ - Pražiareň kávy | čerstvá káva

Pražíme vlastnú kávu. Filozofiou spoločnosti BARZZUZ s.r.o. je dodávať zákazníkom najkvalitnejšiu a hlavne čerstvú kávu.

Čerstvá káva je základným faktorom pre prípravu skutočne dobrej šálky kávy. Naša spoločnosť je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta. Dovážame len najvyššie triedy v zmysle klasifikácii jednotlivých vývozcov zelených káv (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17...), nazývané aj specialty alebo gourmet coffee.

www.barzzuz.sk

Virtuálna prehliadka

Kontakt | Pražiaren kávy

Barzuz-logo

Bakossova 6
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
mapa

+421 911 953 230

+421 48 416 34 46
info@kafe.sk

Kontakt | Kaviarne Kafehaus

 kafehauslogo

Bakossova 6
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
mapa

+421 911 953 230

+421 48 416 34 46
info@kafe.sk

Napíšte nám