KAFEHAUS Freshmarket je späť

Novinka z Bratislava | Fresh Market

Po dlhom očakávaní sa tešíme, že vám môžeme oznámiť radostnú správu, KAFEHAUS Freshmarket je od 24.2.2016 opäť otvorený pre všetkých milovníkov kávy.

Osem mesiacov uplynulo odkedy sme zatvorili našu prevádzku v priestoroch starej IKEA. Počas tejto doby prebiehali stavebné práce na vedľajšom pozemku, na ktorom postupne vyrástol komplex pre farmársku tržnicu - Fresh Market a v ňom aj priestor pre náš nový KAFEHAUS.

Všetci zákazníci či už tí, ktorí starú prevádzku KAFEHAUS Freshmarket dôverne poznali a navštevovali ju denne, ale aj kávičkári, ktorí k nám zavítajú prvýkrát, sa môžu tešiť najmä na väčšiu plochu kaviarne poskytujúcu lepšie podmienky ako pre našich baristov, tak aj pre zákazníkov. Veľkým plusom nových priestorov Fresh Marketu je vnútorné rozmiestnenie, ktoré poskytuje dostatočný priestor na sedenie. Zákazníci si tak vždy nájdu miesto, kde si budú môcť v pokoji vychutnať svoju obľúbenú šálku kávy. Na výber budú mať z vyše 40. druhov čerstvých káv BARZZUZ, ktoré si budú môcť odniesť domov v 250g baleniach alebo si kávu nechajú pripraviť na mieste našimi profesionálnymi baristami.

Otvorenie KAFEHAUS Freshmarket vnímame ako ďalšiu úspešnú etapu rozvoja našej siete kaviarní a veríme, že aj v novom šate sa opäť stane obľúbeným miestom pre našich zákazníkov.

Kde našu novú prevádzku presne nájdete?
Na Rožňavskej ulici 1/A, hneď za budovou Klientského centra štátnej správy

Kedy si môžete k nám skočiť na kávu?
Pondelok – Piatok: 8:00 - 19:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Nedeľa: ZATVORENÉ

 

 

kavyBARZZUZ - Pražiareň kávy | čerstvá káva

Pražíme vlastnú kávu. Filozofiou spoločnosti BARZZUZ s.r.o. je dodávať zákazníkom najkvalitnejšiu a hlavne čerstvú kávu.

Čerstvá káva je základným faktorom pre prípravu skutočne dobrej šálky kávy. Naša spoločnosť je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta. Dovážame len najvyššie triedy v zmysle klasifikácii jednotlivých vývozcov zelených káv (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17...), nazývané aj specialty alebo gourmet coffee.

www.barzzuz.sk

Virtuálna prehliadka

Kontakt | Pražiaren kávy

Barzuz-logo

Bakossova 6
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
mapa

+421 911 953 230

+421 48 416 34 46
info@kafe.sk

Kontakt | Kaviarne Kafehaus

 kafehauslogo

Bakossova 6
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
mapa

+421 911 953 230

+421 48 416 34 46
info@kafe.sk

Napíšte nám