Bratislava | Kino Lumiere

KAFEHAUS Lumiere sa nachádza v samotnom srdci Bratislavy, len neďaleko od pešej zóny. Susediac s kinom Lumière poskytuje nie len pre návštevníkov kina, ale aj okoloidúcich, príjemné prostredie pre vychutnanie si čerstvej šálky kávy.

KAFEHAUS Lumière ponúka celý sortiment plantážnych káv a zmesí Barzzuz. Naši profesionálne školení baristi vám kávu pripravia podľa želania vo forme espressa, ristretta, lunga, cappuccina, latte, ale ochutnať ju môžete aj v exotickejšej forme s pravým španielskym likérom.

Ku káve sa ideálne hodí chutný čerstvý zákusok, ktorých máme v našom KAFEHAUS Lumière hneď niekoľko a to od najlepších pekárok z Fertucha a NeboPieklo.

Na zahnanie smädu si tu môžete objednať aj rôzne druhy nealkoholických a alkoholických nápojov.

Počas letných mesiacov je našim zákazníkom k dispozícii letná terasa.

kavyBARZZUZ - Pražiareň kávy | čerstvá káva

Pražíme vlastnú kávu. Filozofiou spoločnosti BARZZUZ s.r.o. je dodávať zákazníkom najkvalitnejšiu a hlavne čerstvú kávu.

Čerstvá káva je základným faktorom pre prípravu skutočne dobrej šálky kávy. Naša spoločnosť je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta. Dovážame len najvyššie triedy v zmysle klasifikácii jednotlivých vývozcov zelených káv (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17...), nazývané aj specialty alebo gourmet coffee.

www.barzzuz.sk

Virtuálna prehliadka

Kontakt | Pražiaren kávy

Barzuz-logo

Bakossova 6
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
mapa

+421 911 953 230

+421 48 416 34 46
info@kafe.sk

Kontakt | Kaviarne Kafehaus

 kafehauslogo

Bakossova 6
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
mapa

+421 911 953 230

+421 48 416 34 46
info@kafe.sk

Napíšte nám