KafeHaus Palackého

Novinka z Bratislava | Palackého

V centre Bratislavy si môžete vybrať z dvoch našich kaviarní - jednou z nich je KafeHaus na Palackého 6.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kafehas Palackého

Plantážna káva (single origin) pochádza vždy z konkrétnej krajiny, z konkrétnej plantáže. Nepredáva sa ako neidentifikovateľná zmes, jej pôvod, minimálne krajina pôvodu, je vždy uvedený. Každá plantážna káva je špecifická svojou chuťou, ktorá závisí aj od typu spracovania. Kávy z centrálnej ameriky sú veľmi jemné z vyššímy obsahmi kyselín, ktoré dodávajú káve ovocné a vínové chute, naproti tomu, brazílska káva má výrazné telo a nižší obsah kyselín.

V každej káve sa dá postupne nájsť niečo nové, a preto sa pre Vás môže stať každá šálka kávy malým dobrodružstvom.Plantážna káva (single origin) pochádza vždy z konkrétnej krajiny, z konkrétnej plantáže. Nepredáva sa ako neidentifikovateľná zmes, jej pôvod, minimálne krajina pôvodu, je vždy uvedený.

kavyBARZZUZ - Pražiareň kávy | čerstvá káva

Pražíme vlastnú kávu. Filozofiou spoločnosti BARZZUZ s.r.o. je dodávať zákazníkom najkvalitnejšiu a hlavne čerstvú kávu.

Čerstvá káva je základným faktorom pre prípravu skutočne dobrej šálky kávy. Naša spoločnosť je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta. Dovážame len najvyššie triedy v zmysle klasifikácii jednotlivých vývozcov zelených káv (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17...), nazývané aj specialty alebo gourmet coffee.

www.barzzuz.sk

Virtuálna prehliadka

Kontakt | Pražiaren kávy

Barzuz-logo

Bakossova 6
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
mapa

+421 911 953 230

+421 48 416 34 46
info@kafe.sk

Kontakt | Kaviarne Kafehaus

 kafehauslogo

Bakossova 6
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
mapa

+421 911 953 230

+421 48 416 34 46
info@kafe.sk

Napíšte nám